Drodzy klienci...

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, wprowadzamy w życie nowe godziny funkcjonowania serwisu.

Serwis będzie czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.

   
            Witam serdecznie - nazywam się Mariusz Trepanowski. Moja przygoda z rowerem rozpoczęła się kiedy miałem 11 lat. Wtedy to wraz z moim tatą udaliśmy się do klubu kolarskiego WLKS „Orlęta” w Gorzowie Wielkopolskim,gdzie zapisałem się do sekcji w najmłodszej kategorii wiekowej. Przez niemal 8 lat,  treningi i udział w wielu zawodach kolarskich dały mi wiele satysfakcji i ukształtowały sportowy charakter. Oprócz zaangażowania w sportową rywalizację, moją pasją, która trwa do dnia dzisiejszego jest naprawa, modernizacja oraz ulepszanie rowerów. Zdobyte doświadczenie min. poprzez wspólne wyjazdy z kolarzami, udział w licznych szkoleniach technicznych, a przede wszystkim dzięki własnej praktyce, pozwoliły mi zdobywać wiedzę, którą dzisiaj chętnie dzielę się z każdym rowerzystą.

       Od maja 2010r po prawie 25 latach od moich pierwszych „szlifów” rowerowych postanowiłem otworzyć własny serwis rowerowy, uzupełniony o sprzedaż części, odzieży i akcesoriów rowerowych. Zadanie jakie sobie postawiłem to świadczenie profesjonalnych usług serwisowych przy wykorzystaniu nowoczesnych, specjalistycznych narzędzi rowerowych. Moim celem jest również doradztwo w zakresie montażu, serwisu, modernizacji rowerów oraz realizację indywidualnych potrzeb każdego klienta. Osoba korzystająca z mojego serwisu może również zaopatrzyć się na miejscu w potrzebne części i akcesoria.

       Jestem otwarty na wspólne dyskusje o tematyce rowerowej. Chętnie uczestniczę we wspólnych treningach i wyprawach rowerowych z zaprzyjaźnioną, liczną grupą  rowerzystów.

 

 Moi partnerzy:

 
 


 bike fach / galeria / kontakt / mapa / linki / cennik